Безбедност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Албанци купују станове по Нишу

Ići dole 
+2
EndKampf
Једноруки Крстивоје
6 posters
AutorPoruka
Једноруки Крстивоје
Уредник
Једноруки Крстивоје


Broj poruka : 33
Datum upisa : 06.09.2013

Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Албанци купују станове по Нишу    Албанци купују станове по Нишу  EmptyNed Sep 22, 2013 11:24 am

Албанци купили око 300 станова у Нишу, за више о овом прочитајте на:
Косовски албанци окупирају Ниш
Nazad na vrh Ići dole
EndKampf

EndKampf


Broj poruka : 29
Datum upisa : 22.09.2013
Lokacija : Agartha

Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Re: Албанци купују станове по Нишу    Албанци купују станове по Нишу  EmptyNed Sep 22, 2013 12:33 pm

Па наравно, Шиптари покушавају да се даље инфилтрирају. Може им се, док су Срби толерантни и опуштени Wink
Nazad na vrh Ići dole
Аниматор

Аниматор


Broj poruka : 10
Datum upisa : 22.09.2013

Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Re: Албанци купују станове по Нишу    Албанци купују станове по Нишу  EmptyPon Sep 23, 2013 12:15 am

А Срби нека пожуре да продају Evil or Very Mad Најбоље сви Срби у Београд да се населе и милина Suspect 
Nazad na vrh Ići dole
Mav

Mav


Broj poruka : 9
Datum upisa : 24.09.2013
Lokacija : Ниш

Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Re: Албанци купују станове по Нишу    Албанци купују станове по Нишу  EmptyČet Sep 26, 2013 4:18 am

Већи проблем од тих албанаца који имају, јелте, освајачку тенденцију (да тако кажем...) су наши људи који са осмехом продају те станове...
Ниш је велика мета албанаца, чак мислим да се налази и на карти "Велике Албаније" као њихов град који ће бити на северној граници те..."државе".
Nazad na vrh Ići dole
Микелоси

Микелоси


Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.09.2013
Godina : 44
Lokacija : Niš

Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Прешево   Албанци купују станове по Нишу  EmptyPet Sep 27, 2013 4:40 am

Сви који до сада нису били требало би да што пре оду до Прешева, разгледају и ослушкују. Након само једног обиласка схватили би пуно ствари (ја јесам) и онај који је имао на уму да прода своју имовину сигурно ће променити мишљење.
Nazad na vrh Ići dole
Македонец

Македонец


Broj poruka : 10
Datum upisa : 02.10.2013

Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Re: Албанци купују станове по Нишу    Албанци купују станове по Нишу  EmptySre Okt 02, 2013 6:44 am

Колико су се Албанци деценијама трудили да освоје Косово странац би помислио да је то извор њихове културе.. Али они ни ту не посустају ево и Ниш колонизују, свенародно су окупљени и организовани и у Македонији и ту се труде да узму више, који је наш одговор? Одрадимо по који графит и запевамо који пут на навијачкој утакмици..

Рат није само освајање и војно заузимање територија.

Већи део Српског народа има став: ,,Само да амери ослабе заузећемо ми Космет'', и шта онда поставља се питање? Албанци се идаље налазе у Србији добијају право мањине уједињени су и улазе у састав владе, можда добијају неко министарство? Можда и нису мањина него констутативни народ?

Све су то реалнија питања него замисли да војним путем или истребљењем 2 милиона људи може да се реши ,,Албанско питање'', до тад они удружено раде на сваком метру, на свакој кући-стану шире се колико је то могуће и датој ситацији, а ми радимо шта?
Nazad na vrh Ići dole
Микелоси

Микелоси


Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.09.2013
Godina : 44
Lokacija : Niš

Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Re: Албанци купују станове по Нишу    Албанци купују станове по Нишу  EmptySre Okt 02, 2013 8:28 am

Све је тачно

ми и даље ништа не радимо бар не уједињено и плански.
Данас сам био код лекара и у државној институцији латиница на све стране.
Поред свега стално опомињем и на то. Скоро сви али не сви доктори нису ни приметили, обратили пажњу, жалосно је што је латиница присутна у сликовницама на зиду у на педијатрији да је деца виде пре ћирилице.
Него да се вратим на тему. Предлажем организовање екипе која ће да се бави прикупљањем информација о продавцима станова као и о начину оглашавања мада о томе се већ доста зна како иде. Након откривања продавца поразговарати са истим.
Отворити му нове видике...
Како народна каже боље спречити него лечити.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Албанци купују станове по Нишу  Empty
PočaljiNaslov: Re: Албанци купују станове по Нишу    Албанци купују станове по Нишу  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Албанци купују станове по Нишу
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Безбедност :: Дискусије :: Друштво-
Skoči na: