Безбедност
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Расписивање избора на тлу Косова и Метохије

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Самотњак

Самотњак


Broj poruka : 27
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 33

Расписивање избора на тлу Косова и Метохије Empty
PočaljiNaslov: Расписивање избора на тлу Косова и Метохије   Расписивање избора на тлу Косова и Метохије EmptySub Okt 19, 2013 8:51 am

Да покренем ову тему о којој се може много чути и прочитати ових дана. Ево да започнем са једним текстом са ФБРепортера који ми је послат пре пар дана...

http://facebookreporter.org/%D1%81%D0%B0%D0%BE%D0%BF%D1%88%D1%82%D0%B5%D1%9A%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%98%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%85%D0%B8%D1%98%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%BE-%D0%BF/
Nazad na vrh Ići dole
Аниматор

Аниматор


Broj poruka : 10
Datum upisa : 22.09.2013

Расписивање избора на тлу Косова и Метохије Empty
PočaljiNaslov: Re: Расписивање избора на тлу Косова и Метохије   Расписивање избора на тлу Косова и Метохије EmptyPet Nov 01, 2013 7:29 am

Саопштење монаха, владике или шта већ Артемија епархије коју СПЦ признаје или не признаје, постоји у илегали или ко зна како о изборима признате / непризнате државе "Косово".. Као сценарио за неку трагикомичну позоришну представу.

Са једне стране се подстиче на гласање, са друге вичу да је то издаја, а ја шта да кажем... Можда је мало неукусно да ми који нисмо са тих простора сугеришемо мученим људима доле шта да раде. Нека раде по вољи, ја да осуђујем никога у овом циркусу не желим и нећу.
Nazad na vrh Ići dole
Самотњак

Самотњак


Broj poruka : 27
Datum upisa : 24.09.2013
Godina : 33

Расписивање избора на тлу Косова и Метохије Empty
PočaljiNaslov: Re: Расписивање избора на тлу Косова и Метохије   Расписивање избора на тлу Косова и Метохије EmptySub Nov 02, 2013 6:26 am

Мени је први утисак кад сам прочитао саопштење: отишли са косова а оне који су остали куну да главе и крв проливају да би остали. Али као што ти кажеш, нити могу нити желим да судим,а и ко зна шта се ту дешава...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Расписивање избора на тлу Косова и Метохије Empty
PočaljiNaslov: Re: Расписивање избора на тлу Косова и Метохије   Расписивање избора на тлу Косова и Метохије Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Расписивање избора на тлу Косова и Метохије
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Безбедност :: Дискусије :: Друштво-
Skoči na: